Aan de slag met je menukaart

Ik voel de onrust om me heen. “We” zijn nog niet open, maar het kan toch niet veel langer meer duren? Er is een omslag gaande van geduldig afwachten naar: aan de slag, we gaan voorbereidingen treffen voor als we weer open gaan!

Voel jij het ook? En weet je eigenlijk niet zo goed waar te beginnen en wat te doen? Logisch. Er is per saldo nog niets echt concreet en de komende 2 weken is er sowieso nog geen verandering. Maar daarna… ja wat daarna? Laten we die frustratie een beetje omzetten naar iets productiefs!

Ik heb een idee. Begin klein en simpel, namelijk met je menukaart. Ik weet zeker dat je daar verbeteringen in kunt aanbrengen. Niet alleen je papieren versie, die je straks weer mag “overhandigen” (met een grijper 😉 ) aan je gasten, maar juist ook die digitale menukaart.

En wil je echt weten wat de meest optimale manier is om een menukaart in te delen en weer te geven? Volg dan deze gratis 6-delige miniserie, waarin ik je eenvoudig uitleg hoe je van jouw online én offline menukaart een omzetmaker kunt maken. Je kunt je via DEZE LINK aanmelden (vol=vol!)

Dan kun je lekker van start en volgt de rest van je plan van aanpak vanzelf.
Ik hoop dat je snel weer open mag,

Groetjes Suus

“Hoi! Ik ben Suus en ik begeleid horecaondernemers – ook nu tijdens de lockdown – om meer omzet te creëren, door te focussen op een betere (online) zichtbaarheid en het verbeteren van het bestelaanbod.

Share this article:
Previous Post: Covigun

February 12, 2021 - In All Stories

Next Post: JÉROBOAM WIJN VAN DE WEEK (28)

February 14, 2021 - In Ongecategoriseerd

Related Posts

Geef een reactie

Your email address will not be published.